top of page

Softtech Intelligence
Platform'a Hoş Geldiniz

Yapay zeka ve İş zekası kazanımlarınızı artırmak için tasarlanmış Softtech Intelligence Platform ile tanışın. Bu platform, mAistro ve Visualyze adlı iki güçlü modülü bir araya getirir.

Intelligent Agent Module

mAistro

Müşterileriniz için akıllı bir Yapay Zeka Asistanı ya da çalışanlarınız için dijital bir Yapay Zeka Çalışma Arkadaşı oluşturarak, etkileşimlerinizi güçlendirin ve süreçlerinizi optimize edin.

Bu modül ile self-servis olarak asistanlar yaratabilir, dosyalar yükleyerek veya URL girerek bu asistanlar için bilgi tabanları oluşturabilir, daha etkin asistanlara sahip olmak için ise aksiyon almalarını sağlayacak işlem bağlantıları kurabilirsiniz. Birçok farklı büyük dil modeli ile çalışabilen asistanların, sahip kullanıcılar tarafından özelleştirilebilmesi için LLM prompting akışlarını düzenleme imkanına da sahipsiniz.

GenAI Tabanlı Diyalog

Üretken yapay zeka sayesinde, insanlarla doğal ve bağlamsal bir şekilde iletişim kurar. Müşteri hizmetlerinden iç süreç yönetimine kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.

Entegre Otomasyon

Mevcut iş yazılımlarınız ve sistemlerinizle sorunsuz bir şekilde entegre olur, böylece mevcut iş akışlarınıza uyum sağlar ve manuel görevleri otomatikleştirir.

Çoklu Ajan Yapısı

Çeşitli iş süreçlerini yönetmek için özelleştirilmiş çoklu ajan yapıları sunar. Her ajan, belirli bir görev veya süreç için optimize edilebilir.

Özelleştirilebilir İş Akışları

İş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen iş akışları ve süreç yönetimi ile her sektöre uygun çözümler sunar.

Data Visualization Module

Visualyze

Veriden performanslı ve kolay görsel arayüzler üreterek, işletmenizin daha hızlı ve daha çevik kararlar almasını sağlayın.

Visualyze ile verilerinizle konuşmak mümkün, üstelik bunu sadece .csv gibi dosyalar yükleyerek değil, kurumsal veri kaynakları üzerinden ve de LLM servislerinin gücünden yararlanarak ama verilerinizi buluta göndermeden yapabilirsiniz.

Self servis veri analizi

İş birimlerinin ihtiyaç duydukları analizleri sürlebırak yöntemiyle oluşturmasını sağlayın. Kullanıcılar, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, görsel ve interaktif bir arayüzle analizlerini kolayca yapabilirler.

Yüksek sorgu performansı

Kolay hesaplamalar, zengin görselleştirme seçenekleri: Grafikleri, tabloları, pivotları ve seçim nesnelerini kullanarak kolayca anlaşılır, etkileşimli kontrol panelleri oluşturun. Bu sayede, kullanıcılar verilerini görsel olarak analiz edebilir ve interaktif raporlar oluşturabilir.

Kolay hesaplamalar, zengin görselleştirme seçenekleri

Kaynak sistemlerini doğrudan sorgulayın veya verilerinizi yüksek performanslı yerleşik bir veri deposuna çekin. Bu sayede, analizlerinizde hızlı ve verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Esnek entegrasyon seçenekleri

Panellerinizi diğer sistemlerinize entegre ederek gömülü kullanımını ve yetkilendirmeyi etkinleştirin. Bu sayede, farklı platformlar arasında veri akışını sağlamak ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş erişim kontrolleri oluşturmak mümkün hale gelir.

bottom of page